Často kladené otázky - Závazek

Jak rychle lze instalovat monitorování PROGUARD?

Naše bezpečnostní systémy jsou funkční do dvou hodin (v závislosti na počtu věží). Obvykle můžeme zajistit střežení systémem PROGUARD v pracovních dnech do 24 hodin po obdržení vaší objednávky kdekoliv v ČR.

Dostávám jako zákazník všechny relevantní informace týkající se incidentu?

Ano, samozřejmě musíte rychle a obsáhle obdržet všechny relevantní informace, abyste mohli svá bezpečnostní opatření a bezpečnostní koncepty přizpůsobit novým nebezpečím.

Kdo provádí zásah v případě poplachu?

Spolupracujeme se zásahovou službou KRUH a s policií ČR. Kruh kontaktujeme při každém napadení objektu, kdy se nepodaří narušitele odstrašit našimi automatickou optickou a zvukovou poplachovou signalizací, ani operátorem. V situaci kdy by mělo dojít ke zjevnému poškození majetku klienta kontaktujeme okamžitě i nejbližší místní oddělení policie ČR, na které mají naši operátoři vždy spojení. 

Výhodou je, že policie ráda spolupracuje s řídicím centrem, kterému důvěřuje, že eliminuje falešné poplachy a nevolá je zbytečně.

Jak rychle mohou bezpečnostní služby dorazit na místo?

Zásahová služba kruh má celorepublikový průměr dojezdových časů 9,5 minut, ve městech je průměrný dojezdový čas podstatně kratší. Vždy však záleží na konkrení lokalitě a situaci. V případě delšího dojezdového času zásahové služby kontaktují operátoři okamžitě policii.

Co monitoruje PROGUARD?

Monitorovací systémy PROGUARD dokážou střežit v podstatě jakýkoli prostor. Je užitečné, pokud jsou oblasti oplocené, aby se dovnitř nedostali nežádoucí návštěvníci. Můžeme monitorovat vaše staveniště, skladovací prostory, volná místa, projekty výstavby infrastruktury, přístavní oblasti, zemědělské oblasti, průmyslová zařízení, parkoviště, logistické a recyklační oblasti i jakékoli vnitřní prostory.

Poptat