Často kladené otázky - Náklady

Autohlídky jsou levnější!

Ano, nicméně máme pocit, že jde o vyhozené peníze. Dvě autohlídky v noci nemohou krádežím ani vandalismu zabránit. V nejlepším případě mohou určit vloupání. Podle našeho názoru tyto náklady nepotřebujete, zvláště když si uvědomíte, že více než dva nájezdy by byly ještě dražší

Obsahuje celková nabídková cena všechny náklady?

U konvenčních zabezpečovacích systémů EZS připojených na klasické PCO se kromě čistých nákladů na pronájem, instalaci a připojení na PCO se často účtují další poplatky v závislosti na počtu poplachů a poplachových zásahů – konvenční systémy generují velké množství falešných poplachů bez možnosti je ověřit jinak než vysláním drahého zásahu. Tyto náklady častokrát násobně převyšují čisté náklady na pronájem technologií. My veškeré poplachy díky prvotřídní kvalitě obrazu ověřujeme okamžitě a díky IP reproduktorům se nám daří adresně odstrašit 99,4% skutečných narušitelů. Proto nám následné náklady spojené s výjezdy nevznikají a nabídkovou cenu můžeme garantovat jako konečnou.

Je mobilní fyzická ostraha levnější?

Ne, mzdové náklady i té nejlevnější fyzické ostrahy násobně převyšují náklady na naše bezpečnostní řešení. Při srovnání nákladů na ostrahu v nočních hodinách (12h denně) ušetří naši klienti 40-60%, při nepřetržitém střežení 70-80% nákladů na fyzickou ostrahu. V závislosti na poskytovateli služeb je lidský dohled také náchylnější k chybám než náš technický dohled. Nicméně v některých situacích se strážní na místě mohou hodit a proto poskytujeme i služby fyzické ostrahy. Poradíme vám správný mix pro správnou situaci. Přestože jsme přesvědčeni, že technický dozor je na špičkové úrovni, jsme tu především pro to, aby byl zákazník spokojený.

Poptat