PROGUARD Tower

OSTRAHA 24/7 DO NEJRIZIKOVĚJŠÍCH MÍST

PROGUARD Tower je vlajkovou lodí našich produktů, kterou díky své odolnosti proti vandalům a počtu kamer nasazujeme do nejrizikovejších míst. Podsvícená robustní 6m vysoká věž jasně dává již z dálky najevo, že prostor je přísně střežený.

Až 8 Ultra LowLight kamer trvale a bez přestávek pomocí analýzy obrazu na bázi umělé inteligence monitoruje prostor v úhlu 360° do vzdálenosti až 150m. Až 4 otočné PTZ kamery s 25x optickým zoomem, poskytují dokonalý přehled a čistý obraz i na velkou vzálenost ve dne i v noci.

Při neoprávněném přiblížení ke střežené zóně (tzv. předpoplachová zóna) se nejprve aktivují výkonné led reflektory s viditelným světlem, které pachatele oslní. Pokud pachatelé na místě setrvají, zapnou se výstražné modré majáky a následně jsou přímo osloveni naším dohledovým centrem skrze reproduktor s akustickým tlakem 120bD a vyzváni, aby okamžitě opustili prostor. Pokud se tak nestane, vysíláme zásahovou jednotku pro zadržení pachatele a koordinujeme postup s policí.

V případě důkazního řízení každá z 5megapixelových kamer svým vysokým rozlišením pomáhá při identifikaci narušitelů.

PROGUARD Tower je váš spolehlivý způsob, jak ráno pokračovat tam, kde jste večer skončili.

Na to se můžete spolehnout.

Funkčnost

PROGUARD tower

Reakční řetěz

NEPŘETRŽITÉ MONITOROVÁNÍ, OKAMŽITÉ ODSTRAŠENÍ A EFEKTIVNÍ ZÁSAH

  1.  Ultra-senzitivní kamery v kombinaci s infračervenými reflektory zajišťují ostrou viditelnost ve dne i v noci.
  2. Detekce pohybu a poplach spouštěný inteligentní analýzou videa, okamžitý přenos obrazu do poplachového centra, rozsvícení reflektorů, modrých majáků a spuštění sirén.
  3. Přímé oslovení pachatele pomocí aktivního reproduktoru a akustického tlaku 120 dB.
  4. Okamžitý výjezd zásahové jednotky a vyrozumění příslušné policejní služebny s video asistovanou kontrolou zásahových složek. Veškeré záznamy archivovány pro důkazní řízení!

Příklady detekce

Detekce pachatele ve dne

Detekce pachatele v noci

Reakční čas

Zatímco doba odezvy na upozornění policie na tradičních poplašných systémech PCO může trvat až 25 minut, dohledové centrum PROGUARD reaguje na spolehlivé video v reálném čase, aby byla zajištěna rychlá reakce zásahové jednotky nebo policie, které na dálku informuje o aktuální pozici pachatele.

V 99% procentech případů však stačí promluvení do scény operátorem k tomu, aby pachateli bylo jasné, že je prozrazen a ještě nahráván na video, a je na čase všeho nechat a „vzít nohy na ramena“.

Poptat